Pro děti 1 - 6 let

V aktuálním školním roce probíhají tyto kroužky. Níže najdete TÝDENNÍ ROZVRH a popis jednotlivých kroužků a možnost přihlášení. U kroužků, kde je uvedeno KAPACITA NAPLNĚNA, prosím, kontaktujte nás na montessori.hlucin@gmail.com.

Rozvrh kroužků centra - Tabulky Google.pdf

MONTESSORI MINIKLUB PRO DĚTI OD 1 DO 3 LET

 

Náplň miniklubu je zaměřena na rozvoj praktického života, částečně senzomotorického vývoje dětí a na jejich senzitivní období. Klub je určen pro rodiče s dětmi, vede jej Montessori lektorka. Maximální počet dětí v kurzu je 12. Lekce trvá 1hodinu nebo 1,5 hodiny.


Kdy: Miniklub A - pondělí od 8:30 - 9:30  

Miniklub B - pondělí od 9:45 - 10:45 

        Miniklub C - středa od 8:30 - 10:00  

Miniklub D - středa od 10:15 - 11:45

Vede: Lenka Gavlíková

Cena: 1400,- za Miniklub B, D

          1600,- za Miniklub A, C 

 

MONTESSORI MINIŠKOLIČKA PRO DĚTI OD 2 DO 4 LET

Náplň miniškoličky je zaměřena na rozvoj praktického života, částečně senzomotorického vývoje dětí a na jejich senzitivní období. Lekce začíná společným setkáním na elipse, následuje individuální práce s pomůckami. Během přestávky si děti sami připravují svačinky (ty jsou v režii rodiče) a svačí. Dle možností dětí následuje společná aktivita, individuální práce. V případě potřeby bude možné využít odpočinkový koutek.

Miniškoličky vede Montessori lektorka a asistentka lektorky. Maximální počet dětí v kurzu je 12.


Kdy: Miniškolička A - úterý   8:30 - 11:30 - bez rodičů   

        Miniškolička B – čtvrtek  8:30 - 11:30 - bez rodičů  

Vede: Lenka Gavlíková

Cena: 3100,-


POZOR, V TUTO CHVÍLI JE KAPACITA MINIŠKOLIČEK PLNÁ. MÁTE-LI ZÁJEM, NAPIŠTE NA montessori.hlucin@gmail.com A JAKMILE SE UVOLNÍ MÍSTO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT. 

PRO SNADNĚJŠÍ ADAPTACI DÍTĚTE A SEZNÁMENÍ SE S PROSTŘEDÍM DOPORUČUJEME ABSOLVOVÁNÍ MINIKLUBU.


 

MONTESSORI HRÁTKY PRO DĚTI OD 3 DO 6 LET

 

„Jásám, já sám“ Nahlédneme nejen do praktického života, představíme si Montessori pomůcky, pojďte si hrát a objevovat. Kroužek je určen pro rodiče s dětmi, vede jej Montessori lektorka. Maximální počet dětí v kurzu je 12.


Kdy: středa 16:00- 17:00

Vede: Lenka Gavlíková

Cena: 1400,-

 

 

PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY

Kurz Předškolák je určen pro děti od 5 do 7 let, které se chystají na nástup do školy. Klub je zaměřen na oblasti, se kterými děti mívají potíže při přechodu do školy. Kroužek je zaměřen nadále na smyslovou výuku, a také již na rozvoj dítěte v jednotlivých oblastech Montessori pedagogiky, tj. matematice, jazyce a kosmické výchově. Probíhá  formou projektů. Vyznačuje se individuálním přístupem k dítěti, které se svobodně rozhodne, jakou činností se chce zabývat. Lektorka se tak dostává z aktivní pozice do pasivní.  Nejdůležitější je připravit dítěti inspirující a přirozené prostředí. Klub je veden Montessori lektorkou. JEDNÁ SE O KROUŽEK PRO DĚTI BEZ PŘÍTOMNOSTI RODIČE. Maximální počet dětí ve skupině je 12.

 

Kdy: pátek 8:00 – 11:30  

Vede: Lenka Gavlíková

Cena: 3100,-

 

POZOR, V TUTO CHVÍLI JE KAPACITA PŘÍPRAVKY PLNÁ. MÁTE-LI ZÁJEM, NAPIŠTE NA montessori.hlucin@gmail.com A JAKMILE SE UVOLNÍ MÍSTO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT. 

 

K organizaci: Všechny kurzy začínají v druhém týdnu září a obsahují celkem 12 lekcí (10 řádných + 2 lekce sloužící k náhradám)

Pro přihlášení se do kurzu prosím vyplňte formulář na této stránce. 

 

Fotky z probíhajících kroužků najdete na Facebooku.